Casa Rural Dori

Belangrijkste voorzieningen

  • 150 m²
  • 6 slaapkamers
  • 4 badkamers

Locatie

    Deze gesitueerde in Villalmanzo Casa Rural Dori Villalmanzo ligt binnen 3 km van Plaza de Santa Clara en nodigt gasten uit om toeristische bestemmingen te verkennen.

    Gasten het Plaza Ducal op 10 minuten rijden vinden en het centrum van Villalmanzo binnen 5 minuten te voet bereiken. De Collegiale kerk van San Pedro in Lerma is op 3,1 km afstand van de 4-badkamer villa te vinden.

    Tot de badkamerfaciliteiten van dit vakantiehuis behoren ook een inloopdouche, een apart toilet en een wastafel. Er zijn een haardroger, toiletartikelen en badlakens voor het comfort van de gasten.

    Deze woning is uitgerust met koffie- en theefaciliteiten, een koelkast, een oven om zelf te koken in een eetgedeelte. Vanaf deze 4-slaapkamer Casa Rural Dori is het 32 minuten rijden naar de luchthaven Burgos. Andere kindervoorzieningen in deze gesitueerde in Villalmanzo Casa Rural Dori zijn babystoelen en veiligheidshekken voor baby's voor kinderen.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 17:00 tot 18:00
    Uitchecken: van 08:00 tot 12:00
    Licentienummer09/511

    Kameropties bij Casa Rural Dori Villalmanzo

    Tot de badkamerfaciliteiten van dit vakantiehuis behoren ook een inloopdouche, een apart toilet en een wastafel. Er zijn een haardroger, toiletartikelen en badlakens voor het comfort van de gasten.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Casa Rural Dori Villalmanzo Hostel Bedden foto Casa Rural Dori Villalmanzo Toiletten foto Casa Rural Dori Villalmanzo Wastafels foto Casa Rural Dori Villalmanzo Badkamer foto Casa Rural Dori Villalmanzo Toiletten foto Casa Rural Dori Villalmanzo Kamer foto Casa Rural Dori Villalmanzo Voorzieningen foto Casa Rural Dori Villalmanzo Keuken foto Casa Rural Dori Villalmanzo Bedden foto Casa Rural Dori Villalmanzo Wastafels foto
    Huis met 6 Slaapkamers

    Grootte: 150 m²

    Type bed: 2 enkele bedden

    Meer informatie +

    Locatie bij Casa Rural Dori Villalmanzo

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Casa Rural Dori Villalmanzo

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Spanje

    Veelgestelde vragen

    • Heeft Casa Rural Dori een keuken?
      Ja, in Casa Rural Dori is een gedeelde keuken beschikbaar.
    • Is deze villa huisdiervriendelijk?
      Gasten zijn welkom om hun huisdier mee te nemen naar deze villa.
    • Welke opmerkelijke bezienswaardigheden liggen in de buurt van Casa Rural Dori?
      Gasten van Casa Rural Dori kunnen onder andere het Plaza Ducal (3 km), Plaza de Santa Clara 3,1) en de Collegiale kerk van San Pedro in Lerma 3,1) verkennen.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Casa Rural Dori Villalmanzo